שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  
מדרגות

בעבר כאשר היינו בוחרים כיצד לעצב מדרגות בבית לא היינו חושבים יותר מדי ומיד מחפים את אותם מדרגות העשויות בבסיסן מבטון, בריצוף המתאים לכל הבית, לרוב בשיש או בריצוף פשוט אחר שיש בבית. עם זאת, תחום עיצוב הפנים רק מתפתח עם השנים ולכן כל פרט ופרט בבית הופך להיות חשוב בפני עצמו ובין הפרטים הללו נכללות גם מדרגות לבית.
 
אפשר כיום לעצב את המדרגות בבית עם מתכת, ברזל, שיש ואפילו זכוכית ועץ. לכל אחד מחומרי הגלם הללו יש יתרונות וחסרונות, אך למרות זאת, הבחירה בהם כיום לרוב תהיינה מותאמת לעיצוב הכולל של הבית. אם הבית שלכם מועצב בסגנון מודרני ואפילו בסגנון הייטקיסטי, אפשר לבחור באפשרות של עיצוב מדרגות בשילוב עם מתכת וזכוכית. אפשר שהמעקות של אותם מדרגות יהיו אלה שיכתיבו את חומר הגלם ויהיו עשויים ממתכת או מזכוכית ואפשר בכלל לשלב את חומרי הגלם האלה גם במדרגות עצמן. השילוב של זכוכית או של מתכת בגרם המדרגות יכניס אופי מתקדם, מתוחכם ומעוצב לבית שלכם. מדרגות אלה אינן חייבות לבוא בגוון הטבעי של המתכת, כי אפשר תמיד לצבוע את המתכת בכל צבע שתרצו ועדיין לשמר את האופי המיוחד של המתכת. לגבי הזכוכית, היא כשלעצמה חומר גלם אסתטי ונקי יותר ומי שרוצה להעלים את גרם המדרגות מנראות הבית שלכם, בהחלט יכול לבחור בחומר גלם זה.
 
למול עיצוב הבית המודרני, ניצב בשנים האחרונות גם עיצוב פנים כפרי הידוע גם בשם פרובאנס. העיצוב הכפרי מאופיין בשילוב של הרבה אלמנטים וחומרי גלם העשויים מעץ ולכן כל מי שמעוניין לשמר את הקו הנקי של העץ בבית, יכול בהחלט לבחור בעיצוב של מדרגות מעץ. העץ מותקן על גבי מדרגות באמצעות טכניקה של חיפוי. הבטון הבסיסי מחופה למעשה על ידי קורות עץ המותאמות לגודל של כל מדרגה ומדרגה. בכל חברה העוסקת בעיצוב של מדרגות תוכלו למצוא שלל של עצים שונים שאתם יכולים לבחור מתוכם, אשר מתאימים לסגנון הכפרי של הבית שלכם הן מבחינת סוג העץ והן כמובן על פי הצבע הדומיננטי בבית. מיותר לציין שעיצוב מדרגות עם עץ הוא לא רק עבור בתים המעוצבים בסגנון כפרי, אפשר כמובן לעצב מדרגות עם עץ גם לכל סגנון עיצובי שיש, שכן העץ מקנה תחושה חמימה, נעימה וזורמת בכל בית ובכל חלל.
 
חלק מעיצוב הבית המודרני זה לעשות חלונות פרופיל בלגי. מודרני יותר, חדיש יותר, יפה יותר והכי משתלם.