שם:
טל':
אימייל:
הערות:
אזור:  

מעקות ברזל

הן מעוצבות ויפות, הן בטיחותיות והן מתאימות הן לפנים הבית והן לחוץ הבית או המשרד. מעקות ברזל עברו כברת דרך בשנים האחרונות מכל בחינה: עיצובית ובטיחותית והן כבר לא עוד אמצעי הגנה בלבד, הן פריט עיצובי ראשון במעלה, שיכול לספק לבית את הטאץ' שהיה כל כך חסר לו. יש שפע של מעקות ברזל: מעקה ספירלי, מרובע, גלי, בצורת שמונה, מאוזן או מאונך, עם פיתוחים מיוחדים או ללא. יש מעקות ברזל שמתאימים למרפסות, אחרים נועדו למדרגות בפנים הבית או לחצר, יש מעקות לחניה ואפילו לבריכה שחיה ציבורית או פרטית, יש מעקות ברזל בהתאמה אישית ויש עיצובים מן המדף. התאמת מעקות ברזל לצרכים שלכם סוד ההצלחה בקניית מעקות ברזל נעוץ כמעט תמיד בהתאמה האישית לצרכים שלכם. לכל אדם יש את הדרישות הייחודיות שלו וכדי להבין מהו המעקה המתאים ביותר עבורכם עליכם לענות על השאלות הבאות:
 
מה היא מטרת קניית המעקה? -  הגנה בלבד? או גם דקורטיביות? לחניה? האם יש ילדים בבית? 
מיקום המעקה – מה יהיה מיקומו של המעקה? בפנים הבית? בחוץ? בשטח ציבורי? אם כן, האם צריך אישורים מיוחדים עבור התקנת המעקה?
תנאי שטח - מה ממדי השטח עליו יוצב המעקה? ומה הם התנאים והאילוצים? מדרגות ספירליות? מרפסת? מה האורך והמידות הרצויות לכם?
הסביבה – האם זה יהיה מוצר הברזל היחיד באזור או שבנוסף למעקה אתם רוצים להתקין גם גדרות מברזל? האם כדאי לעצב את שניהם באופן אחיד בו זמנית על מנת לייצר רציפות עיצובית?
מה הסגנון? – יש מעקות ברזל בכל כך הרבה עיצובים, פיתוחים וסגנונות. עם רווחים צפופים או מרווחים, עם פיתוחים קלאסיים ואלגנטיים אך גם כאלו בסגנון מודרני ועכשווי.
רצוי לבדוק התאמה. לא לכל חלון מתאים לשים מעקה. למשל חלון בסיגנון פרופיל בלגי פחות מתאים לו מעקות. ולא משנה באיזה עיצוב זה יהיה. זה מוריד מהרמה והיוקרה של מראה הפרופיל הבלגי.